OBÓZ TANECZNY !!!

2018-05-22

OBÓZ TANECZNY – Tęgoborze

Hotel Litwiński 22.07.2018-30.07.2018

KOSZT: 1250 zł gr. przed turniejowa, początkująca, hip-hop i solistki

1350 zł gr. turniejowa młodsza i starsza (pary)

www.hotel-litwinski.pl

W cenie:

*zajęcia taneczne 3 razy dziennie

*zajęcia z tańca towarzyskiego, hip-hop oraz fitness

*zakwaterowanie w komfortowych pokojach 4 i 5 osobowych

z sanitariatami

*posiłki 3 razy dziennie + podwieczorek

*opieka pedagogiczna

*ubezpieczenie

*przejazd autokarem tam/powrót

*wycieczka autokarowa

*dyskoteki, grill

Do dyspozycji obozowiczów:

*basen letni

*sala taneczna 220 m z lustrami

*boisko do siatkówki

*plac zabaw dla dzieci

Pierwsza wpłata: 300 zł. do 21 maja, druga wpłata 400 zł. do 20 czerwca,

kolejne na konto lub najpóźniej w dniu wyjazdu 22.07.2018

NUMER KONTA w zakładce 'kontakt'

 

GRATULACJE !!!

2018-05-22

19.05.2018 r Pajęczno

Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza

GRAND PRIX POLSKI w 10 tańcach

2 miejsce Kewin Stempka i Maja Pawlak

Kat. Pow. 15 lat, klasa "C" Standard

4 miejsce Konrad Smaroń i Eliza Kemona 

20.05.2018 r Będzin

IV Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Prezydenta Miasta

Kat. 10-11 lat, klasa "F"

1 miejsce Piotr Szołtysik i Ania Musiał

Kat. 12-13 lat, klasa "H"

1 miejsce Grzegorz Solny i Lili Brauner

1 miejsce Jakub Jaworski i Julia Skiba

Kat. 14-15 lat, klasa "E"

2 miejsce Mateusz Wacławek i Wiktoria Gawrych

Kat. 14-15 lat, klasa "D" Standard

2 miejsce Kuba Korzekwa i Zuza Susek

Kat. Pow. 15 lat, klasa "C" Standard

6 miejsce Konrad Smaroń i Eliza Kemona

Kat. Pow. 15 lat, klasa "B" Latin

5 miejsce Szymon Kot i Zuza Kudzielko

GRATULUJEMY !

2018-05-22

 13.05.2018 r

Grand Prix Polski Zielona Góra

Pow. 18 lat GP Polski, Standard

3 miejsce Kewin Stempka i Maja Pawlak

13.05.2018 r

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

O Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa

Kat. 14-15 lat, klasa F-E

1 miejsce Mateusz Wacławek i Wiktoria Gawrych

Mateusz i Wiktoria zdobyli wyższą klasę taneczną "E"

Kat. 14-15 lat, klasa "D", Standard

1miejsce Kuba Korzekwa i Zuza Susek

Kat. Pow. 15 lat, klasa "B", Latin

4 miejsce Mateusz Góra i Ania Banusiewicz

6 miejsce Szymon Kot i Zuza Kudzielko

Kat. Pow 15 lat, klasa "C", Standard

6 miejsce Konrad Smaroń i Eliza Kemona

SERDECZNE GRATULACJE !

2018-05-22

 21.04.2018 r Siemianowice Śląskie

Kat. 14-15 lat, klasa "D" Standard

1 miejsce Jakub Korzekwa i Zuza Susek  

Kat. 10-11 lat, klasa "F"

3 miejsce Piotr Szołtysik i Ania Musiał

Kat. 14-15 lat, klasa "F"

3 miejsce Mateusz Wacławek i Wiktoria Gawrych

Kat. 14-15 lat, klasa "D" Latin

5 miejsce Jakub Korzekwa i Zuza Susek

Kat. 14-15 lat, klasa "C" Standard

5 miejsce Maciek Wiórek i Weronika Szołtysik

Kat. Pow 15 lat, klasa "C" Standard

7 miejsce Konrad Smaroń i Eliza Kemona  

Kat. 12-13 lat, klasa "H"

1 miejsce Jakub Jaworski i Julia Skiba

2 miejsce Grzegorz Solny i Lili Brauner

Kat. 10-11 lat, klasa "H"

2 miejsce Oliwier Antolak i Maja Stojak

2 miejsce Karol Sadlik i Zuza Peplińska

GRATULACJE !

2018-05-22

 14.04.2018 r Staszów

Kat. Pow. 15 lat, klasa "C" Standard

4 miejsce Konrad Smaroń i Eliza Kemona

Kat. Pow. 15 lat, klasa "B" Latin

6 miejsce Mateusz Góra i Ania Baniusiewicz

Nasi Partnerzy