TRWAJĄ ZAPISY !!!

2018-10-08

ZAJĘCIA TANECZNE - SP 17 Chorzów

2018-10-03

Serdecznie zapraszamy na zajęcia taneczne:

- 16 pazdiernika (wtorek) godz. 16:00

Dla grup:

Taniec Towarzyski - Dzieci

Hip hop - Dzieci

PIERWSZE ZAJĘCIA

GRATIS !!!

miejsce :

Szkoła Podstawowa nr 17

Chorzów, ul. Łagiewnicka 18

mała sala gimnastyczna !

zapisy : 502 607 358

SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

2018-10-02

 

Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego

II vice Mistrz Okręgu Śląskiego

Kewin Stempka i Maja Pawlak w tańcach standardowych

Kat. 16-20 lat, Standard

4 miejsce Michał Salwin i Katarzyna Kostańczuk

Puchar Okręgu

Pow. 15 lat, klasa "A" Standard

1 miejsce Michał Salwin i Katarzyna Kostańczuk

4 miejsce Mateusz Góra i Ania Banusiewicz

Pow. 15 lat, klasa "B" Latin

3 miejsce Szymon Kot i Zuza Kudzielko

5 miejsce Mateusz Góra i Ania Banusiewicz

16-18 lat, klasa "B" Standard

6 miejsce Wiktor Nowicki i Natalia Czarnobaj

Pow. 15 lat, klasa "C" Standard

3 miejsce Konrad Smaroń i Eliza Kemona

Pow. 15 lat, klasa "C" Latin

2 miejsce Konrad Smaroń i Eliza Kemona

Kat. 14-15 lat, klasa "C" Standard

5 miejsce Maciek Wiórek i Weronika Szołtysik

GRATULACJE !

2018-10-02

Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego

Kat. 10-11 lat

4 miejsce Piotr Szołtysik i Ania Musiał

Puchar Okręgu

10-11 lat, klasa F-E

4 miejsce Piotr Szołtysik i Ania Musiał

Kat. 16-18 lat, klasa F-E

3 miejsce Paweł Sodzawiczny i Agnieszka Juras - standard

2 miejsce Paweł Sodzawiczny i Agnieszka Juras - latin

Pow. 15 lat, klasa F-E

2 miejsce Paweł Sodzawiczny i Agnieszka Juras - Srandard

5 miejsce Paweł Sodzawiczny i Agnieszka Juras - Latin

Kat. 14-15 lat, klasa "E"

3 miejsce Mateusz Wacławek i Wiktoria Gawrych

Kat. 12-13 lat, klasa "H"

1 miejsce Kuba Jaworski i Julia Skiba

1 miejsce Grzegorz Solny i Lili Brauner

GRATULACJE !!!

2018-09-27

Freedom Dance Cup - WDC World Championships in Ten Dances

22-23 września Radom

Serdecznie Gratulujemy

Kewinowi i Mai 9 miejsce na Mistrzostwach Świata w 10 tańcach w kategorii par dorosłych

oraz 7 miejsca na Freedom Dance Cup, Adult, Open, Standard

7 miejsca w finale Michałowi i i Kasi na Freedom Dance Cup, kat. 16-20 lat Standard

22.09.2018 Gliwice

Kat. 12-13 lat, klasa "H"

1 miejsce Grzegorz i Lili

2 miejsce Kuba i Julia

SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

TRWAJĄ ZAPISY !!!

2018-09-27

GRATULACJE !!!

2018-09-27

15.09.2018 r - Homel, Białoruś

Serdecznie Gratulujemy Kewinowi i Mai 2 miejsca na IDSU European Cup

GRATULACJE !

2018-09-10

08.09.2018 r Myślenice

Ogólnopolski Turniej Tańca

O Puchar Burmistrza

Kat. Pow. 15 lat, klasa "C" Standard

2 MIEJSCE Konrad Smaroń i Eliza Kemona

GRATULACJE !

2018-08-28

Serdecznie Gratulujemy Kewinowi i Mai powołania

do kadry Polskiego Towarzystwa Tanecznego !!!

NOWE NABORY - WRZESIEŃ !!!

2018-06-29

GRATULACJE !

2018-06-29

 

 16.06.2018 r Festiwal Tańca Opole

Kat. 14-15 lat, klasa "D" Standard

2 miejsce Kuba Korzekwa i Zuza Susek

Kuba i Zuza zdobyli wyższą klasę taneczną "C"

Kat. 14-15 lat, klasa "E"

2 miejsce Mateusz Wacławek i Wiktoria Gawrych

Kat. 10-11 lat, klasa "F"

2 miejsce Piotr Szołtysik i Ania Musiał

Kat. 14-15 lat, klasa "C" Standard

3 miejsce Maciek Wiórek i Weronika Szołtysik

17.06.2018 r Kraków

Ogólnopolski Turniej Tańca

Kat. 10-11 lat, klasa "F"

1 miejsce Piotr Szołtysik i Ania Musiał

Piotr i Ania zdobyli wyższą klasę taneczną "E"

17.06.2018 r Radomsko

Ogólnopolski Turniej Tańca

O Puchar Prezydenta Miasta

Kat. Pow. 15 lat, klasa "C" Standard

3 miejsce Konrad Smaroń i Eliza Kemona

Kat. 14-15 lat, klasa "E"

5 miejsce Mateusz Wacławek i Wiktoria Gawrych

SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

2018-06-15

 

POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS

Karpacz 2018

Pow. 18 lat Open Rising Star

1 miejsce Kewin Stempka i Maja Pawlak

Pow. 18 lat , Mistrz. Polski, Kombinacja 10 tańców

3 miejsce Kewin Stempka i Maja Pawlak

Pow. 18 lat, Mistrz. Polski, Standard

6 miejsce Kewin Stempka i Maja Pawlak

16-20 lat, Mistrz. Polski, Standard

10 miejsce Michał Salwin i Katarzyna Kostańczuk

10.06.218 r Kraków

Ogólnopolski Turniej Tańca

Kat. Pow. 15 lat, klasa "B" Latin

2 miejsce Szymon Kot i Zuza Kudzielko

Kat. Pow. 15 lat, klasa F-E Standard

3 miejsce Paweł Sodzawiczny i Agnieszka Juras

Kat. Pow. 15 lat, klasa F-E Latin

5 miejsce Paweł Sodzawiczny i Agnieszka Juras

UWAGA !

2018-06-07

 

POKAZ TANECZNY !

MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY

Chorzów ul. Lompy 13

11 CZERWCA godz. 18:00

Dla grup:

- tańczące szkraby

- klub malucha – młodszy i starszy

- taniec towarzyski dzieci

- solistki

- hip-hop – młodsza i starsza gr.

- pary turniejowe młodsze

UWAGA!

11 czerwca po pokazie odbędzie się zebranie rodziców dzieci wyjeżdżających na obóz taneczny!

ZAJĘCIA PROWADZIMY DO 25 CZERWCA!

POKAZ TANECZNY !

Dla grup:

- seniorzy – wszystkie stopnie

- pary turniejowe – gr. starsza

11 CZERWCA godz. 19:45

MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY

Chorzów ul. Lompy 13

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

GRATULACJE !!!

2018-06-07

 

02.06.2018 r Dąbrowa Tarnowska

Grand Prix Polski

1 miejsce Kewin Stempka i Maja Pawlak

Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Brzegu Dolnego

Kat. 14-15 lat, klasa "D" Standard

1 miejsce Kuba Korzekwa i Zuza Susek

Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018

Kat. Pow. 15 lat, klasa F-E, Latin

6 miejsce Paweł Sodzawiczny i Agnieszka Juras

OBÓZ TANECZNY !!!

2018-05-22

OBÓZ TANECZNY – Tęgoborze

Hotel Litwiński 22.07.2018-30.07.2018

KOSZT: 1250 zł gr. przed turniejowa, początkująca, hip-hop i solistki

1350 zł gr. turniejowa młodsza i starsza (pary)

www.hotel-litwinski.pl

W cenie:

*zajęcia taneczne 3 razy dziennie

*zajęcia z tańca towarzyskiego, hip-hop oraz fitness

*zakwaterowanie w komfortowych pokojach 4 i 5 osobowych

z sanitariatami

*posiłki 3 razy dziennie + podwieczorek

*opieka pedagogiczna

*ubezpieczenie

*przejazd autokarem tam/powrót

*wycieczka autokarowa

*dyskoteki, grill

Do dyspozycji obozowiczów:

*basen letni

*sala taneczna 220 m z lustrami

*boisko do siatkówki

*plac zabaw dla dzieci

Pierwsza wpłata: 300 zł. do 21 maja, druga wpłata 400 zł. do 20 czerwca,

kolejne na konto lub najpóźniej w dniu wyjazdu 22.07.2018

NUMER KONTA w zakładce 'kontakt'

 

GRATULACJE !!!

2018-05-22

19.05.2018 r Pajęczno

Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza

GRAND PRIX POLSKI w 10 tańcach

2 miejsce Kewin Stempka i Maja Pawlak

Kat. Pow. 15 lat, klasa "C" Standard

4 miejsce Konrad Smaroń i Eliza Kemona 

20.05.2018 r Będzin

IV Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Prezydenta Miasta

Kat. 10-11 lat, klasa "F"

1 miejsce Piotr Szołtysik i Ania Musiał

Kat. 12-13 lat, klasa "H"

1 miejsce Grzegorz Solny i Lili Brauner

1 miejsce Jakub Jaworski i Julia Skiba

Kat. 14-15 lat, klasa "E"

2 miejsce Mateusz Wacławek i Wiktoria Gawrych

Kat. 14-15 lat, klasa "D" Standard

2 miejsce Kuba Korzekwa i Zuza Susek

Kat. Pow. 15 lat, klasa "C" Standard

6 miejsce Konrad Smaroń i Eliza Kemona

Kat. Pow. 15 lat, klasa "B" Latin

5 miejsce Szymon Kot i Zuza Kudzielko

GRATULUJEMY !

2018-05-22

 13.05.2018 r

Grand Prix Polski Zielona Góra

Pow. 18 lat GP Polski, Standard

3 miejsce Kewin Stempka i Maja Pawlak

13.05.2018 r

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

O Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa

Kat. 14-15 lat, klasa F-E

1 miejsce Mateusz Wacławek i Wiktoria Gawrych

Mateusz i Wiktoria zdobyli wyższą klasę taneczną "E"

Kat. 14-15 lat, klasa "D", Standard

1miejsce Kuba Korzekwa i Zuza Susek

Kat. Pow. 15 lat, klasa "B", Latin

4 miejsce Mateusz Góra i Ania Banusiewicz

6 miejsce Szymon Kot i Zuza Kudzielko

Kat. Pow 15 lat, klasa "C", Standard

6 miejsce Konrad Smaroń i Eliza Kemona

SERDECZNE GRATULACJE !

2018-05-22

 21.04.2018 r Siemianowice Śląskie

Kat. 14-15 lat, klasa "D" Standard

1 miejsce Jakub Korzekwa i Zuza Susek  

Kat. 10-11 lat, klasa "F"

3 miejsce Piotr Szołtysik i Ania Musiał

Kat. 14-15 lat, klasa "F"

3 miejsce Mateusz Wacławek i Wiktoria Gawrych

Kat. 14-15 lat, klasa "D" Latin

5 miejsce Jakub Korzekwa i Zuza Susek

Kat. 14-15 lat, klasa "C" Standard

5 miejsce Maciek Wiórek i Weronika Szołtysik

Kat. Pow 15 lat, klasa "C" Standard

7 miejsce Konrad Smaroń i Eliza Kemona  

Kat. 12-13 lat, klasa "H"

1 miejsce Jakub Jaworski i Julia Skiba

2 miejsce Grzegorz Solny i Lili Brauner

Kat. 10-11 lat, klasa "H"

2 miejsce Oliwier Antolak i Maja Stojak

2 miejsce Karol Sadlik i Zuza Peplińska

GRATULACJE !

2018-05-22

 14.04.2018 r Staszów

Kat. Pow. 15 lat, klasa "C" Standard

4 miejsce Konrad Smaroń i Eliza Kemona

Kat. Pow. 15 lat, klasa "B" Latin

6 miejsce Mateusz Góra i Ania Baniusiewicz

GRATULACJE !

2018-04-17

08.04.2018 r Wołów

Kewin Stempka i Maja Pawlak zdobyli

tytuł Vice Mistrzów Akademickich Mistrzostw Polski PTT

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

07.04.2018 r Jelcz-Laskowice

Star Dance Festival

Kat. 16-20 lat OPEN Standard

2 miejsce Michał Salwin i Katarzyna Kostańczuk

XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Pleśna 2018 r

Kat. Pow. 15 lat Standard, klasa "C"

5 miejsce Konrad Smaroń i Eliza Kemona

GRATULACJE !!!

2018-04-06

 

MISTRZOSTWA EUROPY BLACKPOOL 2018 r

Serdecznie Gratulujemy Kewinowi i Mai 9 miejsca na Mistrzostwach Europy

w kategorii U 21!!!

oraz ćwierćfinału w kategorii Par Dorosłych!

Dziękuję bardzo rodzicom za fantastyczne przywitanie Nas na lotnisku.

GRATULACJE !

2018-03-27

 

24.03.2018 r Mierzyn/Szczecin

Polish Cup PTT WDC AL

UNDER 21 Standard

3 miejsce Kewin Stempka i Maja Pawlak

Kat. Pow. 18 lat WDC AL, Standard

6 miejsce Kewin Stempka i Maja Pawlak

25.03.2018 r Czeladź

Kat. Pow. 15 lat, klasa "C" Standard

1 miejsce Konrad Smaroń i Eliza Kemona

Kat. 10-11 lat, klasa "G"

1 miejsce Piotr Szołtysik i Ania Musiał

Piotr i Ania awansowali do wyższej klasy tanecznej "F"

Kat. 14-15 lat, klasa "F"

5 miejsce Mateusz Wacławek i Wiktoria Gawrych

Kat. 12-13 lat, klasa "H"

1 miejsce Grzegorz Solny i Lili Brauner

Kat. 10-11 lat, klasa "H"

2 miejsce Oliwier Antolak i Maja Stojak

2 miejsce Karol Sadlik i Zuza Peplińska

GRATULACJE !!!

2018-03-20

17.03.2018 Garwolin

Serdecznie Gratulujemy Kewinowi i Mai 6 miejsca

na Grand Prix Polski w tańcach Standardowych.

GRATULACJE !

2018-03-15

11.03.2018 Ostrowiec Świętokrzyski

Mistrzostwa Klas PTT

Serdecznie Gratulujemy Michałowi i Kasi 4 miejsca w tańcach standardowych

i zdobycia wyższej klasy tanecznej "A" na 51startujcych par.

GRATULACJE !!!

2018-03-08

 

04.03.2018 r Tarnów

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego STARS FINAL

Kat. 14-15 lat, klasa "D" styl Latin

1 miejsce Maciek Wiórek i Weronika Szołtysik

Maciek i Weronika awansowali do wyższej klasy tanecznej "C"

Kat. 10-11 lat, klasa "G"

1 miejsce Piotr Szołtysik i Ania Musiał

Kat. Pow. 15 lat, klasa "B", styl Latin

5 miejsce Mateusz Góra i Ania Baniusiewicz

SERDECZNE GRATULACJE !!!

2018-03-01

24 luty, Rędziny

Grand Prix Polski

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Zorba

Grand Prix Polski Kat. Pow. 18 lat, Standard

2 miejsce Kewin Stempka i Maja Pawlak

Grand Prix Polski Kat. 16-20 lat Standard

6 miejsce Michał Salwin i Kasia Kostańczuk

Kat. Pow. 15 lat, klasa "B" Standard

1 miejsce Michał Salwin i Kasia Kostańczuk

Kat. 14-15 lat, klasa "D" styl Latin

3 miejsce Maciej Wiórek i Weronika Szołtysik

Kat. Pow. 15 lat, klasa "B" styl Latin

5 miejsce Mateusz Góra i Ania Baniusiewicz

Kat. Pow.15 lat, klasa "C" Standard

5 miejsce Konrad Smaroń i Eliza Kemona

25 luty, Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny

Kat. Pow. 15 lat, klasa "B" Standard

1 miejsce Michał Salwin i Kasia Kostańczuk

Kat. 14-15 lat, klasa "D" styl Latin

1 miejsce Maciek Wiórek i Weronika Szołtysik

Kat. 10-11 lat, klasa "G"

1 miejsce Piotr Szołtysik i Ania Musiał

GRATULACJE !

2018-02-13

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

O Puchar Prezydenta Miasta Siewierza

Kat.10-11 lat, klasa "G"

1 miejsce Piotr Szołtysik - Anna Musiał

GRATULACJE !

2018-02-13

UK OPEN 2018, England - Bournemouth

Serdecznie Gratulujemy Kewinowi i Maji 37 miejsca na 91 par na United Kingdom Championships

w kategorii Amateur Rising Star Ballroom

 

GRATULACJE !

2018-02-13

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Tuchowa.

Gratulujemy Konradowi i Elizie pierwszego występu i zajęcia

6 miejsca w nowej kategorii wiekowej pow. 15 lat, klasa "C",

styl Standard

TANIEC - JEJKOWICE

2018-01-09

 Serdecznie zapraszamy na zajęcia taneczne :

- Taniec Towarzyski

- Hip – Hop

 18 stycznia , godz. 17:30

 PIERWSZE ZAJĘCIA GRATIS !

Miejsce:

Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego

Mała sala gimnastyczna

Jejkowice ul. Główna

Zapisy tel. 502 607 358